PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4168}

Biały myśliwy, czarne serce

White Hunter, Black Heart
6,6 2 433
oceny
6,6 10 1 2433
Biały myśliwy, czarne serce
powrót do forum filmu Biały myśliwy, czarne serce

Warto obejrzeć cociażby ze względu na kunszt Eastwooda.

ocenił(a) film na 9
Harry

I scenę w barze dotyczącą Żydów - jeśli nie najlepsza, to jedna z.

taKTORAlubiC_E_

Genialna scena, świetny film!

ocenił(a) film na 7
Harry

To prawda. Idealny film jak mamy więcej czasu i spory zapas doświadczenia filmowego. Nie dziwie się jednak tym, którzy na tym filmie się trochę nudzili.

ocenił(a) film na 5
ZupkaChinska

Nawet mi się to podabało tylko do konca nie wiedzialem co ten film miał nam powiedziec ?5/10

ZupkaChinska

Właśnie teraz lecą napisy końcowe.
Mi również film się podobał. Jest to niewątpliwie "gadane" kino.
Ale dialogi są bardzo dobre, życiowe.
Postacie w filmie również.
A zakończenie przypadające tuż po słowie "akcja" było doskonałe.
Brawo dla Eastwooda. To niezaprzeczalnie jeden z najlepszych reżyserów. I ja osobiście wolę go bardziej po drugiej stronie kamery, choć oczywiście na ekranie stworzył legendarne postacie kina.

PS
Mój ulubiony film to "Doskonały świat" Clinta Eastwooda właśnie.

ocenił(a) film na 8
Harry

Mocne 8/10, film nie dla każdego. Niesamowite teksty, mocne i trafne, super sceneria. Daje do myślenia, nie można bez namysłu za czymś gonić, czasem trzeba dać za wygraną.

Harry

Filmy opowiadające o kręceniu filmu zawsze mnie intrygowały, oprócz "Białego myśliwego..." widziałem także "Cień wampira".
Dzieło Eastwooda troszkę ciężko zakwalifikować, film przygodowy to nie jest, chociaż dzieje się w Afryce, bliżej mu do dramatu.
Eastwood zagrał swoje, a u jego boku nie odstawał Jeff Fahey, teraz zapomniany aktor a szkoda.
Eastwood nakręcił wiele lepszych filmów, ale ten ma w sobie te historię kręcenia "Afrykańskiej królowej" i mam sentyment do tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones