PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33405}

Krwawa profesja

Blood Work
6,8 14 770
ocen
6,8 10 1 14770
5,8 5
ocen krytyków
Krwawa profesja
powrót do forum filmu Krwawa profesja

Czytając tą reckę odniosłem wrażenie, że jej autor jakoś nie do końca zna Clinta Eastwooda. Czasem można wręcz odnieść wrażenie, że wg. niego Eastwood chciał spróbować czegoś nowego i wziął się za reżyserię. Akurat w tym czasie Eastwood miał już na koncie m.in. "Wyjętego spod prawa Josey Walesa", "Co się wydarzyło w Madison County", nie wspominając już o "Bez przebaczenia". A "Krwawą profesję" nakręcił w 2002, a więc już 30 lat od swojego reżyserskiego debiutu.
I ostatnie zdanie. Mów za siebie, użytkowniku Tink. Po tym filmie Eastwood nakręcił przecież "Rzekę tajemnic", "Za wszelką cenę", "Listy z Iwo Jimy", "Sztandar chwały", "Oszukaną" i "Gran Torino".

ocenił(a) film na 3
NickError

Autor recenzji przyznaje, że zabierając się za pisanie, niedostatecznie zapoznał się z dorobkiem Eastwooda. Co prawda nie zmieniam zdania na temat tego... filmu, ale przepraszam wszystkie urażone osoby.

Tak mi się coś zdaje, że to się jeszcze długo za mną będzie wlec...

Tink

Nie wiem za co przepraszasz, film jest slaby i zsluguje na taka ocene. A to, ze dziadek go skrecil i tam zagral nie podnosi wmymiaru egzaltacji. Ode mnie tez 3/10.

Emez

Nie wiem, czy na pewno czytałeś mój post od początku, czy od końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones