PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8984}

Pula śmierci

The Dead Pool
7,2 15 818
ocen
7,2 10 1 15818
5,7 3
oceny krytyków
Pula śmierci
powrót do forum filmu Pula śmierci

Realność strzelanin na poziomie wspomnianego serialu. Z brudnych harrych oglądałem tylko jedynkę i tę piątkę. Nie wiem, jak było pomiędzy, ale to chyba dobrze, że to ostatni. Chociaż wyścig z samochodzikiem równie śmieszny, jak strzelaniny, ale przynajmniej fajny.
No i Guns n' Roses... 5 punktów tylko za te elementy

zyrandol

Tak, Guns N' Roses : D i film w którym "grali" jak on się zwał? "Hotel Satan"? : DD

ocenił(a) film na 7
zyrandol

Obejrzyj jeszcze dwójkę. Moim zdaniem najlepsza ze wszystkich części. 3 i 4 część możesz sobie odpuścić, bo też raczej się rozczarujesz jeśli nie lubisz tego typu filmów akcji

zyrandol

Wyścig z samochodzikiem był faktycznie daremny, ale jeszcze bardziej daremne było to, że do jednego jedynego Clinta kilku chłopów waliło z automatów i żaden go nie drasnął (ba! nie drasnął go też żaden odłamek rozbitej w drobny mak szyby SZKLANEJ widny, w której się znajdował). Za to Clint jednym strzałem w łeb posłał na łono Abrahama wszystkich, którzy chcieli go zabić. Co więcej: będąc gliną strzelał normalnie do wszystkich bandziorów... :D Nawet Kojak był bardziej humanitarny :)))

ocenił(a) film na 3
zyrandol

Moją uwagę zwrócił Chinese-American partner Callahana gadający podczas serii i jego problem z odłożeniem ~40kg (po 5 powtórzeniach) na tej skośnej ławeczce :) Jak on zdał test pompek kadeta pozostanie na zawsze tajemnicą reżysera/scenarzysty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones