PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8672}

Różowy cadillac

Pink Cadillac
6,3 5 033
oceny
6,3 10 1 5033
Różowy cadillac
powrót do forum filmu Różowy cadillac

Lekki i przyjemny

ocenił(a) film na 8

Coś zgoła odmiennego od tego do czego przyzwyczaił nas Clint Eastwood. Film ma swój klimat. Idealny na długi letni wieczór.

ocenił(a) film na 7
legend 1

potwierdzam, bardzo przyjemnie się go oglądało.

ocenił(a) film na 8
bialy333

Tak zgadzam się właśnie obejrzałam i potwierdzam - po rolach rewolwerowców przyszedł czas na coś lekkiego i przyjemnego- bardzo polecam !! Jima Carreya widziałam ( zakuty na scenie w kaftan bezpieczeństwa) ale Bryana Adamsa jakoś nie :))

ocenił(a) film na 6
legend 1

Clint na wesoło podobało mi się polecam

ocenił(a) film na 4
legend 1

UFF!!! dotrwałem do końca. No i cóż mam napisać o tym cienkim filmie !??? Film o słodkiej idiotce, o (jednak) rewolwerowcu, który szybko do tego poziomu doszlusuje i o bandzie tępaków - i co z tego mogło wyjść - ano kaszana wyszła !!! Śmiać się czy płakać - żenujące widowisko !!! No i Clint - jak on się w tym filmie znalazł ale widocznie trzeba zagrać w czymś takim (szkoła życia) by nagrać później tak znakomity film jak ''Gran Torino'' czy arcydzieło filmowe jakim, bez wątpienia, jest dla mnie ''Za wszelką cenę'' Wytrwać do końca to wielkie wyzwanie i za to daję 4/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones