Clint Eastwood

Clinton Eastwood Jr.

8,9
74 706 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clint Eastwood

Clint kończy dziś 77 lat. Oby zdrowie dopisywało, bo co do pogody ducha jestem pewna, to z pewnością doczekamy się jeszcze nie jednego filmowego arcydzieła od tego Pana!

magnum44

O taaaak. Clint robi same arcydzieła. A wiek to jak dotad dla niego rzadna przeszkoda. Oby tak dalej panie Eastwoo! Zdrówka i kreatywności życzę choć to panu nie potrzebne.

niobe_2

Wszystkiego najlepszego panie Clint! Mam nadzieje, że Eastwood zrobi jeszcze wiele świetnych filmów.

magnum44

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WIELKI MISTRZU :>:>:>:>:>!!!
Aż wstyd mi bo jestem jego wielkim fanem, to mój nalepszy atrysta z wszystkich i nie wstydzę się tego! Dla mnie osobiście lepszy od Nicolsona DeNiro Brando i kogo byście tam nie wymienili.... co nie oznacza, że ich nie szanuję i nie lubię, bo także są wybitnymi aktorami:)
Ktoś tam w innym pości napisał że nie zasłużył się w kinematografii tak jak "któs tam", co jest kompletną bzdurą, tak może powiedzieć tylko ten kto nie zna twórczości tego wspaniałego artysty. Do kinematografii wniósł bardzo wiele, ale nie bedę się rozpisywał na ten temat bo nie wystarczyłoby mi tu miejsca...
Obyś żył wiecznie i dalej tworzył wspaniałe obrazy, marzy mi się , żeby jeszcze oprócz reżyserii wystapił w jakimś filmie:):)
Jeczesze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I DUŻO ZDROWIA
DZIĘKUJEMY CI ZA TO WSZYSTKO CO STWORZYŁEŚ DLA NAS I KOCHAMY ZA TO :)

magnum44

Genialny aktor, oby zagrał jeszcze w kilku filmach, dużo zdrowia >:"]

magnum44

Happy birthday Clint!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones