Clint Eastwood

Clinton Eastwood Jr.

8,9
74 706 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clint Eastwood

Czy zauważyliście podobieństwo do Hugh Jackman'a?
Naprawdę CLint w latach młodośći według mnie bardzo przypomina Jackmana.
Widać to na zdjęciach w galerii.Szczególnie z takim charakterystycznm uśmiechem Brudnego Harego:D

blichas_3

A już myślałem że tylko ja to zauważyłem:)Faktycznie Jackman jest trochę podobny do młodego Eastwooda, szczególnie okolice oczu. Najbardziej rzuciło mi się to w oczy gdy zobaczyłem go w kowbojskim kapeluszu i z zarostem w "Australii", od razu skojarzył mi się z Clintem z trylogii dolarowej Sergio Leone.

blichas_3

Założyłem taki temat już jakiś czas temu jednak żadnego odzewu nie było :P Chyba w zły moment trafiłem. Mi się to szczególnie rzuciło w oczy jak oglądałem film "Ucieczka z Alcatraz" ;)

alekskaj_glider

A u mnie ostatnio w 'Oszukanym' wyszło.

blichas_3

a ja założyłam taki temat pod filmem "siła magnum" :) podobieństwo jest spore co do tego nie mam wątpliwości

blichas_3

Ja to już dawno zauważyłem Jackman w najnowszym "Wolverinie" wygląda jak młody Clint w "Dobrym Złym Brzydkim" dzięki temu podobieństwu coraz bardziej lubię filmy z Jackmanem!

normalny77

Ja zauważyłem to podobieństwo kiedy ostatnio oglądałem "Dobry, zły i brzydki". Wydaje mi się, że podobieństwo szczególnie było widoczne ze względu na zarost i fryzurę:)

l_m_siewicz

Jest podobny. Też to zauważyłem, myślałem, że jestem wyjątkiem ;)

użytkownik usunięty
blichas_3

Clint jest o wiele przystojniejszy ............

blichas_3

noo bardzo podobny.

blichas_3

Yep. Ciekawe, jak się zestarzeje Jackman.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones