Clint Eastwood

Clinton Eastwood Jr.

8,9
74 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clint Eastwood
kuszczak

dobre pytanie, bo nawet w Gran Torino fryzjer mowił do niego "Polak" ;)

ramm_stein

O jakim Polarskim mowisz bo nie wiem????????????????????????

pinang

W Gran Torino Polarski był dawniej sąsiadem Kowalskiego. Była taka kwestia: "Jezu, Polarski przewróciłby się w grobie,gdyby zobaczył, jak wygląda jego trawnik."

kuszczak

Jak ma sentyment do polakow, to niech Curus sie z nim skontaktuje xdd

ramm_stein

Jeszcze w Oszukana było wspomniane, że syn głównej bohaterki pobił się z kolegą w szkole Billym Machowskim.

kuszczak

kiedyś słyszałem czy też czytalem ze jego dziadkowie bądź rodzice to polacy :) moze to rozwieje wątpliwości :P

Milanoo

Jaki Polarski w Gran Torino? Co z wami?
Nie łaska spojrzeć? Walther Kowalski.

BUNCH

Kowalski to wszyscy wiedzą, że był. A o Polarskim też była mowa. Nie łaska uważnie oglądać? Tu masz scenariusz:
http://www.visualhollywood.com/movies_2008/gran_torino/script.pdf

louiscyphre

była także wzmianka że pocałował Betty Jablonsky czy jakoś tak:)

snowflakes

http://en.wikipedia.org/wiki/Killer_Kowalski

Na IMDB piszą, że od tego zawodnika wziął sobie nazwisko do Gran Toriono.

kuszczak

on ma korzenie polskie

markin

nieprawda.
"Eastwood has English, Scottish, Dutch and Irish ancestry."

Allie_

Oczywiście żadnych korzeni polskich nie ma, może lubi Polaków, może miał znajomych, ja np. bardzo lubię Żydów ale szkoda że osobiście żadnego nie znam, może sama mam jakąś kroplę krwi żydowskiej bo pradziadek pochodził z Pułtuska.

bapoza

Jak możesz kogoś lubić, skoro go nie znasz? Brak w tym elementarnej logiki.

użytkownik usunięty
Wyborca

Ty szukasz logiki, a ja powiem, że w tym przypadku liczą się emocje.

kuszczak

Straszne stary wątek, ale i tak odpowiem. Kiedy Clint Eastwood zaczynał z aktorstwem to za bardzo mu nie szło. Grywał tylko w serialach i epizody w filmach. Wtedy został zaproszony przez Sergio Leone do nakręcenia westernu we Włoszech. Eastwood oczywiście nie wierzył, że film odniesie sukces. Jakby nie było kręcił go nieznany reżyser, w Europie, z marnym budżetem (Clint grał w kostiumie, który sam sobie przywiózł z USA z planu serialu). Traktował to po prostu jak przygodę. Na miejscu okazało się, że Leone nie zna ani słowa po angielsku, a Eastwood oczywiście nie znał włoskiego. Wtedy z nieba im spadła, jak to mówi Eastwood „cudowna Polka“. Kobieta trafiła do Włoch w zawierusze wojennej i tam już pozostała. 19 lat po wojnie została tłumaczką na planie filmu Za garść dolarów. Gdyby nie ona to film mógłby nigdy nie powstał lub mógłby nie być taki dobry, a co za tym idzie kariera Eastwooda mogłaby się nigdy nie rozwinąć.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones