Clint Eastwood

Clinton Eastwood Jr.

8,9
74 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clint Eastwood

nie wiem jak wy ale ja mam wrażenie, ze lepiej by było gdyby został przy aktorstwie bo reżyseria chyba nie bardzo powala w jego wykonaniu.
biorąc pod uwagę liczbę dziedzin jaką się zajmuje mozna śmiało nazwac go humanistą - wszechstronnie zainteresowanym.

użytkownik usunięty
tomek_900

Aktorstwo to już nie na jego lata (77). A skoro realizuje się jako reżyser to przecież też dobrze, nie?

swoją drogą, Oskar za reżyserię raczej nie wskazuje na to by był słabym reżyserem, nie sądzicie? ;>

A dlaczego nie te lata?? Szczerze nie rozumiem takiego podejścia...

tomek_900

Wspaniały aktor a jako reżyser - chyba pozwala aktorom grać i nie wtrąca się ajk ci "wielcy". Mógłby lepiej dobierać aktorki - ale co tam.
"Rzeka tajemnic" - rzadki przykład szacunku dla powieści!

JotBe

Czy aktor czy reżyser a głównie człowiek jest wielki

elkamucha

Nikt nie zaprzeczy. A może? Jakoś dawno nie ma jakiegoś wymądrzania się na temat Clinta!

tomek_900

absolutnie się nie zgadzam, mnie właśnie jego reżyseria zachwyca - co się wydarzyło w madison county, za wszelką cenę czy północ w gordzie dobra i zła... świetne filmy - klimat, spokój, te filmy nie biegną i krzyczą. świetnie się je ogląda i potem zostają.

tomek_900

Ja z kolei uważam, że jest wspaniałym, utalentowanym reżyserem. Jako aktor jest odrobinę.. sztywny? Za to jego filmy są wzruszające, mają klimat.

tomek_900

Wolę żeby kręcił filmy. O wiele lepiej mu to wychodzi.

tomek_900

'mozna śmiało nazwac go humanistą - wszechstronnie zainteresowanym' - a żeby było ciekawiej, to - podobnie jak Schwarzenegger - kształcił się na biznesmena... no i zważywszy na to, że budżety swoich filmów dopina zgrabnie, nauka się przydała; kto nie wierzy, temu polecam odcinek 'Inside the Actors Studio' z Clintem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones