Clint Eastwood

Clinton Eastwood Jr.

8,9
74 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clint Eastwood

tekst z Nagłego Zderzenia "słuchaj gnojku, dla mnie jesteś psim gównem, z psim gównem możę sie wiele stać, może wyschnąć i zostanie rozwiane przez wiatr albo ktoś w nie wdepnie i rozgniecie, więc uważaj gdzie pies Cie wysra"

michal_kaluzynski

tekst z Bez Przebaczenia To Prawda zabijałem kobiety i dzieci i wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka

michal_kaluzynski

są dwa rodzje pistoletów te naładawane i te nie. dobry zły i brzyki

pompo321

moją uwagę zwrócił tekst w "za wszelka cene" siedząc w szpitalu: "podaba mi się tu, i tak bym tu przychodzil nawet gdyby Ciebie tu nie było"

gornik08

Brudny Harry:
Rozmawiaja o zmasakrowanej twarzy psychopatycznego mordercy (Skorpiona)
Harry:''Widac, ze to nie moja sprawka''
Burmistrz:''Dlaczego''
Harry:''Bo wyglada zbyt dobrze''

''Wiem co sobie myslisz ''wystrzelil' 6 czy tylko 5 naboi.To jest magnum - najsilniejsza bron na swiecie, ktora moze rowalic Ci mozg. Wiec odpowiedz sobie na jedno pytanie, Czy mam szczescie?... i jak: Masz szczescie, smieciu?'

Mathias_13cool

Do I feel lucky? Well, do ya punk?

Mathias_13cool

Nie może zabraknąć chyba najbardziej znanego : "Go ahead, make my day" :)

michal_kaluzynski

Z "Drogi do Nashvile"
- Nie wydaje Ci się, że masz problem z alkoholem?
- Tylko wtedy kiedy nie mogę go dostać.

michal_kaluzynski

Harry: "Well, we're not just gonna let you walk out of here?"
Robber: "Who's we sucker?"
Harry: "Smith and Wesson and me."

frycu86

z Gran Torino- "Takich małych ch......ów używaliśmy jako worki z piasku"

michal_kaluzynski

All right now, I'm comin' out. Any man I see out there, I'm gonna kill 'im. Any sonofabitch takes a shot at me, I'm not only gonna kill him, I'm gonna kill his wife, all his friends. Burn his damn house down. Nobody better shoot.

michal_kaluzynski

'Takich małych...' ENG: 'We used to stack f^cks like you five feet high in Korea... used you for sandbags.'

michal_kaluzynski

Przychodzi żółtek, Żyd i Meksykanin do baru. Barman na to: Wypierdalać! ~Gran Torino
Te najlepsze już chyba wymienione :P

poohatchful

"Zamknij mordę, cipo! Myślisz, że jesteś takim zajebistym luzakiem? I co to za gówno z tym "brachowaniem"? Oni nie chcą być twoimi "braćmi" i wcale się im nie dziwię. Zabieraj stąd swoją irlandzką dupę, już!" - "Gran Torino"

"Człowiek musi znać swoje ograniczenia" - "Siła Magnum"

"Słucham./Czego pan słucha?/Pana. Raportu. Co pan robił przez ostatnie godziny?/Siedziałem na dupie i czekałem aż pan mnie przyjmie" - "Brudny Harry"

"Kiedy dorosły facet goni kobietę z nożem i fiutem na wierzchu to chyba nie zbiera na Czerwony Krzyż" jw.

"Są dwa rodzaje ludzi na świecie. Takich co mają naładowane spluwy i takich co kopią. Ty kopiesz" - "Dobry, zły i brzydki"

"Przygotuj trzy trumny (...) Mój błąd, cztery trumny" - "Za garść dolarów"

"Widzicie, mój muł nie lubi jak się z niego śmieją. Ale jeśli go przeprosicie..." - jw.

"Wiesz jaki był najgorszy dzień mojego życia? Kiedy Armstrong postawił stopę na księżycu. Byłem wtedy chyba jedyną osobą, która chciała popełnić samobójstwo" - "Kosmiczni kowboje"

"Cechowała go "dezynwoltura", czyli.../Skłonność do ostentacyjnych zachowań, wiem co to słowo znaczy/Naprawdę? Ja musiałem sprawdzić w słowniku" - "Na linii ognia"

"Przestań pleść "androny". Heh, androny. To słowo zanika. Użyj go od czasu do czasu, żeby całkiem nie umarło" jw.

"Zabieraj swoją dupcię, siedź w domu i zakuwaj, póki nie zrobi się płaska. Byle nie za bardzo" - "Akcja na Eigerze"

"Mówię do człowieka, który ukradł własność ZSRR/To chyba sam marszałek Kutuzow/Podoba się panu, jako ekspertowi, nasza maszyna?/Przydałyby się drobne poprawki" - "Firefox"

Z moich ulubionych. :)

Rodion_Raskolnikow

- "When a man with a 45 meets a man with a rifle... you said the man with the pistol's a dead man. Let's see if that's true."

- "Nothing wrong with shooting as long as the right people get shot."

- "( You really are a dirty bastard, ain't ya, Harry?) The dirtiest."

-"Don't fu*k with me buddy or I'll kick your ass so hard you'll have to unbutton your collar to shit."

- "You're out of bullets, and you know what that means? You're shit out of luck."

- "It's a hell of a thing, killin' a man. You take away all he's got, and all he's ever gonna have."

- "Drop your co*ks and grab your socks"

- "I'll be thinking about that when I'm pissing on your grave."

- Josey: "You a bounty Hunter?"
Bounty Hunter: "A man's got to do something for a living these days."
Josey: "Dying ain't much of a living, boy."

frycu86

profesjonalnie, na pewno kazdy zrozumie kto powinien pozdrawiam

michal_kaluzynski

Można to wszystko przetłumaczyć nie ma problemu , ale wydaje mi się że nie są to aż tak trudne zdania, większość powinna sobie poradzić . Zresztą niektóre cytaty po przetłumaczeniu stracą swój urok.

Mitch Leary: "I have a rendezvous with death, and so does the President, and so do you if you get too close."
Frank Horrigan: "You have a rendezvous with my ass, motherfu*ker! "

Rodion_Raskolnikow

pięknie, cała filmografia poruszona i o to chodzi- powiem ze niektore teksty mozna w zycie pozdrawiam

michal_kaluzynski

powiem ze niektore teksty mozna w zycie wcielic pozdrawiam

Rodion_Raskolnikow

"Nie powinienem Cie rozwalic ze 100 powodow... ale jakos zadnego nie pamietam" z filmu the rookie

poohatchful

'Przychodzi żółtek...' wersja ENG: 'There's a Mexican, a Jew, and a colored guy go into a bar. The bartender looks up and says, "Get the f^ck out of here." '

michal_kaluzynski

"Wzgórze rozdartych serc" :

"I'm mean, nasty and tired. I eat concertina wire and piss napalm and I can put a round in a flea's ass at 200 meters. So why don't you go hump somebody else's leg, mutt face, before I push yours in"

"My name's Gunnery Sergeant Highway and I've drunk more beer and banged more quiff and pissed more blood and stomped more ass that all of you numbnuts put together" - z ust Clinta brzmi to dosyć zabawnie ;)

madlen188

I like it

madlen188

Trochę mi to pobrzmiewa jakimś 'Czasem Apokalipsy', ale fakt, efektowne.

TangoAndWaltz

https://www.youtube.com/watch?v=wSnxevpSflM

michal_kaluzynski

"Nie powinienem Cie rozwalic ze 100 powodow... ale jakos zadnego nie pamietam .the rookie

michal_kaluzynski

Z Gran Torino z rozmowy z synem:

Clint: Zejdę do piwnicy po krzesła
Jego syn: Ja mogę je przynieść tato
C: Potrzebujemy ich teraz, a nie w przyszłym tygodniu. xD

_ENKI_

Wersja ENG:
- l'll go down in the basement and get some chairs.
-Oh, l can do that, Dad.
-No, l need them now, not next week.

michal_kaluzynski

Co knujecie smoluchy - Grand Torino

michal_kaluzynski

Chyba jeszcze nie padło (jedyna słuszna forma- po angielsku) :)

"Ever notice how you come across somebody once in a while you shouldn't have fu**ed with? (chara na chodnik) That's me." no i oczywiście "Get off my lawn..." oba z Gran Torino

michal_kaluzynski

"Myślałem, że mam kłopoty z dodawaniem." (albo jakoś podobnie) - "Za kilka dolarów więcej"

michal_kaluzynski

http://www.filmweb.pl/person/Clint+Eastwood-122/discussion/Ulubione+kwestie+z+fi lm%C3%B3w+Eastwooda-2909545

michal_kaluzynski

'Nie lubię takich, co urywają się z budy. Wszyscy muszą skończyć szkołę, przynajmniej 8 klas.' (Bronco Billy)

michal_kaluzynski

'It's my considered opinion that rat number four is sitting inside that cat.' ('Zemsta potwora' - Clint opiekuje się tam zwierzętami w laboratorium)

TangoAndWaltz

[Wersja PL: 'W mojej opinii ten szczur numer cztery siedzi wewnątrz tamtego kota.']

michal_kaluzynski

[Tekst o psim g*wnie wersja ENG: 'To me, you're just dog shit, you understand? Many things can happen to dog shit. It can be scraped up with a shovel. It can dry up and blow away, or be stepped on and squashed. My advice: Be careful where the dog shits you.']

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones